IELTS Kursu Başlangıç Tarihleri

ielts kursu başlangıç tarihleri

IELTS Kursu Başlangıç Tarihleri

British Town Şişli
1870

IELTS Kursu Başlangıç Tarihleri

British Town olarak sunduğumuz IELTS Kursu başlangıç tarihleri ve kontenjan limitlerimiz aşağıdaki gibidir;

IELTS Kursu Sınıflarımız yoğun taleplerden dolayı sürekli güncellenmekte ve yeni açılan sınıflar belirlenmektedir. IELTS Kursu başlangıç tarihleri için şubelerimizden bilgi alınız.

IELTS kursları hangi günlerde yapılıyor?

IELTS kursları herkesin katılabilmesi için farklı zaman dilimlerinde ve günlerde verilmektedir. IELTS Sınavından başarılı olabilmeniz için sunulan IELTS kursları 3 farklı zaman diliminde sunulmaktadır.

  • Hafta içi gündüz IELTS kursları
  • Hafta içi akşam IELTS Kursları
  • Hafta sonu gündüz IELTS kursları

Tüm IELTS kurslarında, seviyenize göre eğitim verilmektedir.Seviyenize veya ihtiyacınıza göre sadece speaking, sadece writing, sadece reading dersleride alabilirsiniz.

IELTS kursu programları, birebir IELTS dersleri ve 4 kişilik veya maksimum 8 kişilik sınıflar olarak sunulmaktadır

8 kişilik sınıflardan oluşan IELTS kursları ile karşılaştırıldığında, birebir yapılan IELTS özel ders ve 4 kişilik IELTS mini grup sınıfları daha esnek zaman dilimlerinde sunulmaktadır.

Biz Sizi Arayalım!


IELTS Kursları Ne Zaman Başlıyor?

IELTS Kursları her ayın ilk pazartesi itibari ile yeniden başlıyor. Genelde 2 haftalık, 4 haftalık ve 10 haftalık 3 farklı eğitim programı var. IELTS kursları ile ilgili kontenjan ve yer durumu bilgisini eğitim danışmanlarımızdan temin edebilirsiniz.

Grup eğitimleri olarak planlanan IELTS eğitimlerinin dışında, IELTS Özel Ders ve IELTS mini Grup eğitimleri gibi daha esnek eğitim saatleri sunan farklı eğitimler de mevcut.

IELTS Hakkında Sorular

IELTS Hakkında her gün farklı bir soruya cevap veriyoruz. IELTS sınavı hakkkındaki tüm sorulara "Sıkça Sorulan Sorular" bölümünden ulaşabilirsiniz.

IELTS Sınavına Ne İçin Girmeliyim?

IELTS Sınavı, İngilizce dilini kullanma becerinizi ölçen ve belgeleyen bir sınavdır. IELTS Sınav Sonucu sizin farklı durumlarda İngilizce bilginizi kanıtlayan bir belgedir.

IELTS Sınavından alacağınız bir skorla, yurtdışında bir çok üniversitede hazırlık sınıfından muaf olabilir, bir çok iş görüşmesinde, dil sınavlarına girmeden de İngilizce bilginizi kanıtlayabilir, akademik kariyer hedefleriniz için belge olarak kullanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi Al!